Welke extra eigenschappen hebben de chemische veiligheidsschranken?

Kluizen · Koopgidsen · Beoordeeld door SafeGear-adviseurs

Een bodemsump is een mogelijk interieuronderdeel voor alle chemische veiligheidskasten die wij aanbieden. Het opvangen van lekkages is cruciaal voor het veilig opslaan van chemicaliën.

De Q-CLASSIC 30, Q-DISPLAY 30, Q-CLASSIC 90, Q-PEGASUS 90 en Q-PHOENIX 90 kunnen ook geleverd worden met metaalvrij interieur, in hoogte verstelbare planken en laden met een groot opslagvolume voor kleine containers.

Het interieur van de UB 90-lijn bevat geïntegreerde laden en een lade op tweede niveau, wat een optimale benutting van de binnenruimte mogelijk maakt en perfect is voor kleine containers.

Andere opties zijn: metaalvrij interieur voor het opslaan van agressieve gevaarlijke stoffen; in hoogte verstelbare planken; een bodemsump voor veilige opvang van lekkages (Q-lijn); geïntegreerde laden; een lade op tweede niveau; en een bodemsump voor de UB-lijn.

Hulp nodig bij het kiezen?

Onze beveiligingsadviseurs helpen elke dag bedrijven, scholen en overheidsinkopers.

Vraag gratis advies aan